пункт

Робота за кордоном у Литві, Латвії, Польщі, Німеччині.

Співбесіда безпосередньо із роботодавцем. Усі вакансії абсолютно Безкоштовні. Офіційне працевлаштування

Робота за кордоном для українців

Компанії Роботодавці в Європі
1174+
Працевлаштованих людей
256
Підписаних контрактів із партнерами
4015
Опрацьованих днів
Ваша кар'єра у надійних руках
Ми не агенція
Всі послуги безкоштовні, ми допомагаємо працівникам зв'язатися безпосередньо з роботодавцями.
Тільки офіційне працевлаштування.
Офіційне працевлаштування у надійних та перевірених роботодавців.
Повний супровід
Повний супровід під час оформлення віз та інших документів.

Вкажіть Ваш номер для зворотного дзвінка:

Як влаштуватися на роботу за кордоном для українців?
Дедалі більше наших співвітчизників обирають працевлаштування за кордоном як варіант покращити матеріальне становище, підняти дітей тощо. Які є підводні камені у вирішенні працювати за кордоном, як вибрати вакансію, не нарватися на шахраїв, де шукати роботу та що треба враховувати!
Популярні вакансії, цікаві для українців
Агентства з працевлаштування для громадян України пропонують найрізноманітніші робочі місця. Кожна країна виходить зі своїх понять про доцільність пропозиції вакансій. Але головна особливість полягає в тому, що закордонний ринок праці потребує робітників і готовий запропонувати набагато вигідніші умови, ніж пропонують «рідні» виробництва та компанії.
Є основні напрямки в економіці зарубіжних країн, де багато вакансій, які будуть цікаві для українців у 2022 році, які мають середню освіту, та для різноробців.
Харчова промисловість. У цій сфері потрібні забійники худоби, жилильники, м'ясники, обвальники, пакувальники готової продукції.
Будівництво. Вакансії за кордоном для теслярів, зварювальників, сантехніків, електриків та слюсарів.
Машинобудування. Вибір робочих місць величезний: слюсарі, шліфувальники, електрики-автоматники, збирачі, оператори конвеєрів, токарі та токарі-фрезерувальники, верстатники.
Сільське господарство запрошує на роботу українців, які будуть працювати на полях як збирачі врожаю, вирощувати квіти, збирати фрукти та ягоди, у тваринництві та ін.
Логістика. Робота за кордоном для українців у сфері логістики – складські робітники, пакувальники, вантажники, карники.
Домашній персонал: покоївки, няні, доглядальниці.
Сфера обслуговування: посудомийки, прибиральниці, швачки, перукарі, майстри манікюру та педикюру, візажисти.
Для представників інших, більш складних професій, таких як IT-фахівці, економісти, лікарі набагато складніше знайти роботу, але, крім цього, потрібно буде підтвердити свій досвід і рівень професіоналізму.
Які країни чекають на українських робітників і кого беруть?
Розраховуючи на певний термін роботи за кордоном, українці обирають країни ближньої Європи, а от зважитися на роботу в Новому Світі не кожному під силу. Дається взнаки дуже дорогий переїзд, сумніви з приводу легальності та оплати, а також недостатнє знання мови.
Найбільше українські робочі руки користуються попитом у Польщі, Литві, Латвії, Німеччині, Чехії, Словаччині. Але можна знайти роботу в Іспанії, Англії, Швеції, Голландії, Фінляндії.
Слід зазначити, що є віковий ценз, який обмежує претендентів на роботу. В основному вакансії пропонуються людям до пенсійного віку – 25–50 років, тобто з високою продуктивністю та стійкістю до навантажень. Хоча для низькокваліфікованої праці можна зустріти пропозиції до 55 років. Робота пропонується чоловікам, жінкам, сімейним або пар (необов'язково перебувають у офіційному шлюбі). Причому можна знайти сімейні вакансії, що значно полегшує пошуки житла (з проживанням) і навіть із пропозицією харчування.
Де шукати закордонні вакансії?
Пропозицій від агентств із закордонного працевлаштування досить багато, але як правильно їх обрати і де можна знайти пропозиції без посередників? Обирайте сайти, на яких є найсвіжіші вакансії для українців. Знайти їх нескладно. Достатньо ввести в пошуковій системі «шукаю легальну роботу за кордоном і пропозицій буде чимало. Потрібно надавати перевагу тим ресурсам, які пропонують вакансії від прямих роботодавців, без послуг посередників. Шукати можна не тільки на сайтах, а й на форумах, де реальні люди залишають свої відгуки про те чи інше агентство.
Є ще інші варіанти пошуку роботи за кордоном.
Поїхати самостійно до обраної країни та шукати роботу безпосередньо, спілкуючись із роботодавцями.
Домовитись із тими, хто вже працює за кордоном.
Скласти резюме мовою країни, яка вибирається для працевлаштування, розмістити на іноземних сайтах та чекати на пропозиції (може пройти багато часу).
Чи можна виключити шахрайство?
Єдиної рекомендації щодо цього немає. Важливо пам'ятати, що дуже щедрі пропозиції щодо оплати праці та передоплата послуг – фактори, що насторожують для претендентів. Але шахрайство можна виключити, якщо звернутися до нас – greenonions.org наш проект надає інформаційні послуги, на нашому сайті ви знайдете актуальні вакансії для українців!
На що слід звертати увагу при працевлаштуванні за кордоном?
Зверніть увагу! Працевлаштування за кордоном безкоштовне, оскільки роботодавець сам оплачує послуги нашого проекту green onions! Це безперечний плюс, який дає можливість не вкладати гроші, не почавши заробляти. Проте потрібно уважно ознайомитися з усіма умовами трудового контракту, щоб згодом уникнути непорозумінь і втратити час. Крім того, є дуже важливі моменти, на які варто звернути увагу перед тим, як підписувати контракт:
· Наявність житла, харчування;
· яка ставка і чи є надбавки;
· Наявність системи штрафних санкцій та покарань;
· що входить безпосередньо до обов'язків.

Також потрібно знати, що в європейських країнах заробітна плата нараховується, виходячи з кількості робочих годин або за фіксованою ставкою. Але багато роботодавців беруть до уваги, наскільки сумлінно та ефективно працює співробітник. Але за будь-яких розкладів праця українця буде оплачена на порядок вище, ніж на рідній землі.
Наш ресурс – GREEN ONIONS пропонує громадянам України знайти роботу у Євросоюзі без посередників. Ми допоможемо знайти вашого роботодавця, а для нього – професіоналів на будь-який термін. Наша база вакансій постійно оновлюється, тому для претендентів – завжди свіжі та актуальні робочі місця.

Made on
Tilda